Baza i top do hybryd podstawą idealnego manicureu

Popularność lakiery hybrydowe przypisać mogą własnym właściwościom, dzięki którym świetnie nadają się do robieniu długotrwałego manicure. Priorytetową kwestią jest to, że niezastąpionymi artykułami, za pomocą których uzyskujemy wspomnianą trwałość są baza i top do hybryd. To za ich sprawą mamy szansę zachować w niezmienionym stanie manicure na naszych paznokciach aż do 21 dni. Jest to niezwykłe ułatwienie w codziennych sytuacjach, które gwarantuje nam cudownie wyglądające paznokcie, a co za tym idzie, także dłonie.

baza i top do hybrydRodzaje baz i topów do hybryd

Najlepiej, aby baza i top do hybryd były wysokiej jakości, w innej sytuacji nie mamy gwarancji, czy nasz manicure wytrzyma długo. W zależności od producenta, na rynku jest mnóstwo wariantów baz i topów. Dobrze sprawdzają się bazy witaminowe, które oprócz utwardzania płytki oraz jej ochraniania budują i dbają o płytkę paznokcia. Natomiast wśród topów dobrze spełnia zadanie ten No Wipe, który nie wymaga traktowania cleanerem. Popularnością mogą pochwalić się również topy matowe.

Najważniejsze to baza i top do hybryd

Właściwa baza i top do hybryd to droga do doskonałego manicureu. O ile połączymy je z interesującymi odcieniami lakierów hybrydowych lub sięgniemy po różnego rodzaju zdobiące pyłki dostaniemy zaskakującą oraz trwałą stylizację. Szerzej o zdobieniach pyłkami i innych paznokciowych ciekawostkach przeczytasz na stronie piekneizdrowepaznokcie.wordpress.com. Ze wszystkich najciekawszych możliwych do uzyskania zdobień wymienić można efekt chromu, syrenki czy lustra.

baza i top do hybrydBłyskawiczny kurs stylizacji lakierami hybrydowymi

Do dobrego manicureu hybrydowego za wyjątkiem bazy i topu niezastąpione są także lakiery hybrydowe, lampa, cleaner oraz mini narzędzia, takie jak: pilnik, pędzelek czy kopytko. Pierwszym zadaniem jest wycięcie skórek i oczyszczenie paznokci oraz ich odtłuszczenie. Następnie należy po kolei nałożyć bazę, lakier oraz top. Nie zapomnij aby wszystkie warstwy utwardzić w lampie. I gotowe! Doskonałe paznokcie codziennie.

Dodaj komentarz